kalendarz_sTylko RAZEM możemy coś zmienić 

Jak co roku chcemy zaprosić Cię do współpracy. Pomóż nam walczyć z przyczynami a nie skutkami zniszczonej rzeczywistości! Bądź częścią męskiego ruchu zmiany i zostań partnerem wspierającym Instytut Rozwoju Mężczyzny. Instytut funkcjonuje w ramach Stowarzyszenia Możesz. Nie prowadzimy działalności gospodarczej i funkcjonujemy wyłącznie dzięki Waszym darowiznom. Dzięki deklaracjom grupy niezłomnych z www.300Gedeona.pl sporą część funduszy na następny rok mamy zapewnioną ale większości wciąż nam brakuje. Kilka lat temu jeden z moich przyjaciół rzucił mi wyzwanie:

„Napisz wprost ile potrzebnych środków przypada na jednego odbiorcę żyj na maxa. Jeśli każdy z nich wpłaci swoją część – będziecie mogli funkcjonować.” Na początku nie wierzyłem ale postanowiliśmy, że będziemy próbować! Wyzwanie to wyzwanie! Zwołujemy pospolite ruszenie aby ruszyć mężczyzn z sof, zza biurek i sprzed komputerów! Aby mężczyźni:

Mieli nadzieję w Panu! Byli mężni i ich serce było niezłomne! (por. Psalm 27,14)
Gdyby KAŻDY z odbiorców elettera żyj na maxa podarowałby nam tylko:

36 zł

kalendarz_marzecto pozwoliłoby Instytutowi sprawnie funkcjonować w przyszłym roku – docierać do mężczyzn z pomocą jakiej potrzebują. Ta kwota to zaledwie 1/41 tego co wyda w tym roku statystycznie Twoja rodzina na święta. To tyle co dwa bilety do kina lub poczytna książka.
Niby mało a RAZEM może ZMIENIĆ tak wiele!

Dodatkowo każdy kto ofiaruje nam do końca grudnia 2016 kwotę 36 zł (lub więcej :)) otrzyma od nas bezpłatnie Męski Kalendarz 2017.
Więc, jeśli chciałbyś być częścią rozwiązania męskich problemów, zostań naszym partnerem w służbie podaruj nam fundusze elektronicznie klikając:  
kliknij na link

lub wpłać na konto:
Stowarzyszenie „Możesz”
ul. Tysiąclecia 41/98
40-875 Katowice
nr konta: 54 2130 0004 2001 0401 8222 0001
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe IRM

Podsumowanie naszej działalności w 2016
Dzięki Waszemu wsparciu w 2016 roku już 33 osoby narodziły się na nowo 🙂 ponadto organizowaliśmy lub współorganizowaliśmy:
– 4 konferencje;
– 2 obozy;
– byliśmy w kilkunastu miejscach z wykładami – m.in. na Slot Art. Festiwalu, Festiwalu ON i na Ukrainie;
– przeprowadziliśmy kilka webinariów;
– nasza strona na fb zyjnamaxa ma już ponad 6000 polubień!
– już ponad 1700 osób subskrybuje eletter żyj na maxa!
– wydaliśmy i udostępniliśmy bezpłatnie 2 ebooki o pornografii;
– pracowaliśmy z grupami osób w ramach programu t-projekt (spotykania biblijne raz w tygodniu);
– prowadziliśmy indywidualne spotkanie związane z poradnictwem i mentoringiem (ponad 600 godzin w 2016 roku).

Jesteśmy wdzięczni Bogu, za to wszystko co pozwala nam robić dla facetów i ich rodzin w Polsce – dla nas to wielka radość i uwierzcie nie chodzi nam o pieniądze, ale czasami ich brak jest prawdziwą przeszkodą. Więc jeśli możesz pomóc mężczyznom – zrób to!


W imieniu Zespołu Instytutu Rozwoju Mężczyzny
Bogdan Pszczoła