Męski Kalendarz 2019Tylko RAZEM możemy coś zmienić! 
Jak co roku chcemy zaprosić Cię do współpracy. Pomóż nam walczyć z przyczynami a nie skutkami zepsutej rzeczywistości! Bądź częścią męskiego ruchu zmiany i zostań wesprzyj Instytut Rozwoju Mężczyzny. Instytut funkcjonuje w ramach Stowarzyszenia Możesz. Nie prowadzimy działalności gospodarczej i funkcjonujemy wyłącznie dzięki Waszym darowiznom. Dzięki deklaracjom grupy niezłomnych z 300Gedeona sporą część funduszy na następny rok mamy zapewnioną ale większości wciąż nam brakuje. Dlatego szukamy chcących wesprzeć prace Instytutu. Po raz kolejny zwołujemy pospolite ruszenie aby ruszyć mężczyzn z sof, zza biurek i sprzed komputerów! Aby mężczyźni: „Mieli nadzieję w Panu! Byli mężni i ich serce było niezłomne!” (por. Psalm 27,14)
Gdyby 21% odwiedzających naszą stronę www podarowałby nam tylko:


43 zł

to pozwoliłoby Instytutowi sprawnie funkcjonować w przyszłym roku – docierać do mężczyzn z pomocą jakiej potrzebują. Ta kwota to zaledwie dwa bilety do kina lub poczytna książka.
Niby mało a RAZEM może ZMIENIĆ tak wiele!
Dodatkowo każdy kto ofiaruje nam do końca grudnia 2018 kwotę 43 zł (lub więcej :)) otrzyma od nas bezpłatnie Męski Kalendarz na 2019 rok.
Więc, jeśli chciałbyś być częścią rozwiązania męskich problemów, zostań naszym partnerem w służbie podaruj nam fundusze elektronicznie klikając:   kliknij by wesprzeć 🙂
lub wpłać na konto:
Stowarzyszenie „Możesz”
ul. Tysiąclecia 41/98
40-875 Katowice
nr konta: 54 2130 0004 2001 0401 8222 0001
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe IRM


Podsumowanie naszej działalności w 2018 
Dzięki Waszemu wsparciu w 2018 roku już 14 osób narodziło się na nowo 🙂 ponadto organizowaliśmy lub współorganizowaliśmy:
  • 3 konferencje;
  • 2 obozy we współpracy z IM;
  • przeprowadziliśmy program Kompania Braci;
  • byliśmy w kilkunastu miejscach z wykładami;
  • wysyłaliśmy eletter żyj na maxa;
  • zorganizowaliśmy Outdoor Wojownicy;
  • strona na fb zyjnamaxa ma już ponad 6200 polubień!
  • pracowaliśmy z grupami osób w ramach programu t-projekt, Wojownicy i King’s Club.
  • mogliśmy prowadzić indywidualne spotkanie jeden na jeden związane z poradnictwem i mentoringiem (prawie 700 godzin w 2018 roku).
Jesteśmy wdzięczni Bogu, za to wszystko co pozwala nam robić dla facetów i ich rodzin w Polsce – dla nas to wielka radość i uwierzcie nie chodzi nam o pieniądze, ale czasami ich brak jest przeszkodą. Więc jeśli możesz pomóc mężczyznom – zrób to!

W imieniu Zespołu Instytutu Rozwoju Mężczyzny
Bogdan Pszczoła