Męski Kalendarz na 2024 rok

Jak co roku nie można go nigdzie kupić. Można go tylko dostać. Co roku Ci, którzy pomagają walczyć z przyczynami a nie skutkami zepsutej rzeczywistości otrzymują od nas Męski Kalendarz, aby inspirować i wspierać w codziennym męskim życiu. Wciąż możesz dołączyć do ruchu zmiany i wesprzeć Instytut Rozwoju Mężczyzny.

Instytut funkcjonuje w ramach Stowarzyszenia Możesz. Nie prowadzimy działalności gospodarczej i funkcjonujemy wyłącznie dzięki Waszym darowiznom.

Każdy kto podaruje nam 48 zł (lub więcej) do końca grudnia na pomoc mężczyznom otrzyma najnowszy Kalendarz wprost do swojej skrzynki pocztowej 🙂

Jeśli chcesz być częścią rozwiązania męskich problemów, zostań naszym partnerem w służbie i wpłać darowiznę elektronicznie http://mezczyzna.org.pl/irm-darowizna/ lub przelewem na konto:

Stowarzyszenie „Możesz”
ul. Tysiąclecia 41/98, 40-875 Katowice
nr konta: 54 2130 0004 2001 0401 8222 0001
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe IRM

Rok 2023 w liczbach:

300 gedeona

Jesteśmy wdzięczni Bogu, za to wszystko co pozwala nam robić dla facetów, ich rodzin i kościoła w Polsce – dla nas to wielka radość i chcielibyśmy to kontynuować w następnym roku – służyć wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy.

Więc, jeśli możesz pomóc – prosimy zrób to!

Jednorazowo lub regularnie – zapisując się do programu 300 Gedeona