KOMPANIA BRACI

Informacja o programie

Nazwa: Kompania Braci
Autor: Bogdan Pszczoła
Wydawca: Instytut Rozwoju Mężczyzny
Wielkość grupy: 5-10 osób
Rodzaj grupy: wzrostowa
Częstotliwość spotkań: tygodniowa
Ilość spotkań: 10

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY OTRZYMAĆ DARMOWY MATERIAŁ
Udostępnij na:


Szczegóły programu

Mężczyźni potrzebują mężczyzn. Potrzebują wiedzieć, że nie są sami - że ktoś stoi obok, by wspólnie walczyć o prawdę, czystość, prawość i ewangelię. Kompania Braci to program spotkań dla mężczyzn w małych grupach oparty na serialu "Band of Brothers". Każde spotkanie związane jest z obejrzeniem jednego z odcinków serialu (dostępny w wypożyczalniach video lub do kupienia w sklepach na terenie Polski). Serial ukazuje historie słynnej kompani E 506, spadochronowego pułku piechoty należącego do 101 dywizji powietrzno – desantowej armii Stanów Zjednoczonych w trakcie działań podczas II wojny światowej, począwszy od szkolenia poprzedzającego desant w Normandii aż do upadku III Rzeszy.

Program obejmuje 10 spotkań oraz wyjazd weekendowy po 5 lub 6 spotkaniu, połączony z praktycznym wspólnym działaniem (np.: pomoc powodzianom, ubogim, potrzebującym lub paintball). Na każdym spotkaniu, mężczyźni oglądają jeden odcinek serialu Kompania Braci i dyskutują o nim na podstawie przygotowanych do każdego odcinka scenariusza przykładowych pytań i zastosowań.

Program przeznaczony jest dla małej grupy 5-10 mężczyzn spotykających się raz w tygodniu.

Copyright Instytut Rozwoju Mężczyzny - zmiana, rozpowszechnianie i udostępnianie materiałów wymaga pisemnej zgody Instytutu.