Konferencja Freedom Słowo wolność uruchamia wyobraźnię, porusza nogi i ręce, rozpala serce.
Wolność to tęsknota za byciem sobą, prawdziwym i pełnym. To możliwość podejmowania własnych decyzji. Słowo to wypowiadane było przez miliony osób w setkach krajów przy tysiącach okazji. Wielu oddało życie, za jej namiastkę, za jej cień. To co było ich pragnieniem nie mogło przyjść przez działanie ludzi. To Jezus pokazał nam czym jest wolność i umarł, abyśmy mogli w niej żyć. Wolność, jakiej nie miał nikt wcześniej. W Nim przestaliśmy być niewolnikami naszych emocji, pragnień, przeszłości czy przyszłości. Nasze pęta zostały rozwiązane. Kajdany opadły. Staliśmy się dziećmi bożymi. Synami. Nowym stworzeniem. Niestety przez lata wielu z nas sprzedało, wymieniło, oddało kawałek po kawałku naszą wolność za różne rzeczy: pustą religijność, poczucie bezpieczeństwa, spokój, pieniądze czy pozycję. Dzisiaj czujemy, że nie wszystko działa jak powinno. Widzimy, że nie robimy tego, co chcemy. Często jesteśmy jak galernicy, którzy tylko wspominają dawne dni wolności.
Czas, by to zmienić! Wrócić do naszego powołania. Do wolności Chrystusowej.

Bo wy do wolności powołani zostaliście, bracia; Gal 5,13a

Konferencja FREEDOM to konferencja o prawdziwym Wyzwolicielu. O Królu królów i synach obietnicy. O tym, czego pragnie dla nas Jezus. O życiu, które możesz przeżyć tylko raz i warto je przeżyć pełną piersią. O łzach, radości, poświęceniu, pasji, walce, nadziei i zwycięstwie. To konferencja o wolności, zaufaniu Panu, nabieraniu sił i wzbijaniu się w górę na skrzydłach jak orły. O pójściu do przodu. Biegu. Bez zatrzymywania się. (por. Iz 40,31)

Męskie Uwielbienie

W czasie konferencji zapraszamy na wspólne z Mate.o i jego zespołem Męskie Uwielbienie. To będzie wyjątkowy czas, kiedy razem zaśpiewamy naszemu Bogu. Dziesiątkami męskich serc i ust. Bo jest godzien Baranek wziąć cześć i chwałę!

Wykładowcy:

Ed Doepel – weteran operacji Pustynna Burza – odbicia Kuwejtu po agresji Iraku. Pastor i kapelan policji w Chicago. Mąż i ojciec trójki dorosłych dzieci.
Dan Hash – mentor kilku pokoleń liderów, odważny mówca i właściciel kultowego „ogórka”. Mąż Laury i ojciec Jakuba.
Piotr Grzesiek – wykładowca, nauczyciel, pastor i mentor, ale przede wszystkim mężczyzna chodzący z Bogiem na co dzień. Mąż i ojciec.
Bogdan Pszczoła – felietonista, wykładowca, czyniący mężczyzn uczniami Jezusa. Gotowy zrobić wiele, by widzieć Boga w działaniu. Mąż i ojciec dwójki dorosłych dzieci.

Niestety liczba miejsc ograniczona 🙁
Decyduje moment zakupu biletu. Cena od 69 zł. Grupowe od 300 zł (5 wejściówek).
Więcej informacji i rejestracja https://evenea.pl/event/frdm19

Do zobaczenia w Katowicach!