Poprowadź grupę


Kiedy patrzymy na to co zostawił Jezus na ziemi to nie jest to coś imponującego: 11 zdecydowanych naśladowców i kilkudziesięciu przyjaciół to zasoby, które na pewno były niewystarczające jeśli spojrzeć na ten ogromny świat. Jednak dzisiaj w wielu miejscach można usłyszeć Ewangelię o Zbawicielu.
Nie dokonano tego ponieważ do dyspozycji były nieograniczone środki materialne czy finansowe. Dokonano tego jakby pomimo braków tychże. To co zmieniło świat to zaangażowanie z jakim ludzie przekazywali jedni drugim wieść o zbawianiu i tym co to znaczy być uczniem Jezusa.

Nie musisz mieć wiele aby poprowadzić grupę w swoim mieście, szkole czy kościele. Pytanie: Czy chcesz to zrobić?
Dysponujemy kilkoma materiałami, których możesz użyć w pracy z facetami. Musisz przy tym pamiętać, że mężczyźni nie idą za programami ale za innymi mężczyznami – więc najlepszym programem będziesz ty sam. Program to tylko poręcz.

Kompania Braci

Przyjechali na szkolenie jako obcy sobie ludzie, zanim wyjechali zostali przyjaciółmi, podczas walki stali się braćmi. Ten program sprawi, że zrozumiesz czym jest braterstwo.

Wojownicy

To program uczniowski dla liderów. Dla tych którzy są gotowi służyć innym.

t-projekt

Projekt Tymoteusz to uproszczony program uczniowski dla każdego. Pobierz. Przeczytaj. Poprowadź.

Mężczyźni Wiary

Uczniowski program biblijny stworzonym, aby pomóc mężczyznom w odniesieniu zwycięstwa w życiu.

Zwycięzcy

To 10 spotkań z biblijnymi Zwycięzcami. Ich silnymi i słabymi stronami. Nie byli doskonali, ale znali Doskonałego.

King’s Club

To cotygodniowe spotkania z Przypowieściami Salomona – idealna przestrzeń, aby uczyć się o Bożej mądrości.

Jeśli chciałbyś poprowadzić grupę w swoim mieście i masz pytania lub potrzebujesz pomocy – prosimy zadzwoń do nas – postaramy się pomóc i doradzić w miarę możliwości.