Strona www.mezczyzna.org.pl powstała z pragnienia, aby każdy mężczyzna, poprzez odnowienie osobistej relacji z Bogiem, mógł doświadczyć Jego łaski, miłości i przebaczenia. wierzymy, że Bóg chce dać nam wartość, tożsamość i cel – które określają kim jesteśmy i będziemy.

Modlitwa

Przede wszystkim potrzebujemy twojej modlitwy, aby podejmowane przez nas działania były zgodne z wolą Boga. Prosimy również o modlitwę o siły, świeże pomysły, trwanie w Słowie Bożym oraz nie zapominanie, że bez Jezusa nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Módlcie się aby serca mężczyzn w Polsce zostały przemienione.

Wsparcie finansowe

Strona www.mezczyzna.org.pl jest prowadzona przez Instytut rozwoju mężczyzny działający w ramach organizacyjnych Stowarzyszenia „Możesz” i stanowi część większego projektu obejmującego konferencje, wykłady, newsletter „żyj na maxa”, wyprawy, t-project.

Status Stowarzyszenia

Stowarzyszenie oraz Instytut nie prowadzą działalności gospodarczej i utrzymywane są wyłącznie z darowizn. Jeśli chciałbyś wspomóc naszą działalność możesz wysłać środki przelewem na konto Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie „Możesz”
ul. Tysiąclecia 41/98
40-875 Katowice
nr konta: 54 2130 0004 2001 0401 8222 0001
tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia – IRM lub skorzystaj z płatności elektronicznej:


Jeśli chciałbyś wspierać nas regularnie to zapraszamy do programu 300 Gedeona więcej informacji znajdziesz na www.300Gedeona.pl